SteelliteБлог

Блог

Тут ви знайдете відповіді на всі питання, які стосуються нержавіючої сталі, догляду за нею та експулатацію на довгі роки

Блог

Догляд, обслуговування та очищення нержавіючої сталі

Нержавіюча сталь є ідеальним вибором для багатьох для будинку, починаючи з воріт та балконів, закінчуючи пандусами.Крім того, нержавіюча сталь не відшаровується і не тріскається. Нормальні умови домашнього використання не вплинуть на нержавіючу сталь.
Регулярне делікатне очищення винагородить власника продуктом, який зберігає свої властивості і зовнішній вигляд протягом багатьох років постійного щоденного використання.

ЗВИЧАЙНА ЧИСТКА

Кращий спосіб очищення нержавіючої сталі – це просто мило або м’який миючий засіб в теплій воді, нанесений м’якою тканиною або синтетичною губкою. Прополощіть у гарячій воді і витріть насухо м’якою тканиною або дайте «висохнути».
Іноді можна використовувати м’який побутовий засіб для чищення та тонку синтетичну мочалку або щітку з нейлоновою щетиною.
Звичайне очищення, що застосовується протягом декількох днів, зазвичай видаляє сильні забруднення і плями.

ВИКОРИСТАННЯ:

Звичайне дбайливе очищення
Побутові чистячі засоби, що характеризуються як «придатні для нержавіючої сталі», підходять для періодичного планового очищення, а не одноразоваї “агресивної” чистки.

НЕ ВИКОРИСТОВУЙТЕ:

Абразивні порошки для чищення металевими мочалками.

Засоби для срібла або латуні.

Звичайне очищення плям – проблема та вирішеня.

ЛИПКІ НАКЛЕЙКИ

Видалення етикеток. Видаліть етикетки, змочивши їх в гарячому мильному розчині і протерши тканиною або губкою. Якщо клей залишився, видаліть його м’якою тканиною, змоченою спиртом (ментоловий спирт) або органічним розчинником (бензол). Потім виконайте очистку маршруту.

Плями харчових продуктів / гарячої їжі
Використовуйте м’який побутовий засіб для чищення. При сильних плямах попередньо замочіть в гарячому миючому засобі. Використовуйте синтетичну мочалку з дрібними абразивними засобами. Повторіть, якщо необхідно. Потім виконайте планову чистку.

ЖИР, ОЛІЇ

Витріть надлишки м’якою паперовою серветкою. Попередньо замочіть в теплому миючому засобі. Дотримуйтесь планового очищення.

ВОДНІ МАРКИ / ВІДОМІ НАКЛАДКИ

Тривале замочування в 25% розчині оцту послабить відклеєння.

Steellitem(Стілайт) – мистецтво в металі.

Як почати співпрацю?

Залиште номер телефону, і ми зв'яжемося з Вами, щоб обговорити проект.

    Оберіть бажаний виріб:


    Наші інженери-конструктори разом з архітектором розробляють спеціально під завдання об'єкта сучасну концепцію. Ви отримуєте готові креслення, візуалізації і кілька варіантів кошторису.